Zvýhodněná doprava při nákupu od 500,- Kč WE|DO 57,-Kč | Balíkovna 65,-Kč
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Sortiment
  3. Svíčky z včelího vosku
Svíčky z včelího vosku

Svíčky z včelího vosku

svíčky z včelího vosku

Svíčky z včelího vosku jsou známé pod různými názvy, například medové svíčky, přírodní svíčky, voskové svíčky nebo včelí svíčky. Dříve se svíčkám z včelího vosku říkalo voskovice byly to třeba hromničky které se zapalovaly k ochraně před bouřkou. Dále to byly kostelní svíčky, ty se požívaly k přijímání nebo jako křestní svíčky.

Výroba svíček

Svíčky z včelího vosku vyrábíme několika způsoby.

Přírodní válcová svíčka z včelího voskuPřírodní svíčka z včelího vosku - stromečekPřírodní svíčka z včelího vosku - válcová zdobená

Například  tato svíčka je vyrobená postupným stáčením voskového plátu s reliéfem včelí buňky okolo knotu. Je to jeden z nejstarších způsobů výroby svíček. Takto vyrábíme svíčky do průměru cca 6 cm a výšky 31 cm.

Svíčky máčené

Tyto svíčky vyrábíme opakovaným namáčením bavlněného knotu do roztaveného včelího vosku.


Svíčky z včelího vosku máčené

Dortová svíčka

Dortov´é svíčkyDortové svíčky

Jako dortové svíčky můžete použít válcové svíčky o průměru 1 až 2 cm například svíčka z včelího vosku 2/7 nebo svíčka z včelího vosku 1/10.

 

Vonné svíčky

Jestli máte rádi vonné svíčky vyzkoušejte svíčky z včelího vosku, které nádherně voní a proto můžete naše svíčky použít i jako vonné svíce. Ve vosku, ze kterého jsou svíce vyrobené je uložená vůně květů, které včely navštívily.


Čajová svíčka jako svíčka proti komárům

čajová svíčka z včelího voskuNaše čajové svíčky v kombinaci s aromalampou a éterickými oleji, jako je citronela, eukalyptus nebo levandule, můžete použít jako svíčku proti komárům. Toto přírodní řešení vytváří příjemnou atmosféru a zároveň odpuzuje tyto nežádoucí návštěvníky. Užijte si klidné večery bez komárů díky této harmonické kombinaci. Zkuste naše čajové svíčky a objevte sílu přírody v boji proti komárům.